Naše služby - Tvár

BIOREPEEL - DVOJFÁZOVÝ REVOLUČNÝ PEELING
BIOREPEEL nie je len obyčajný peeling! Je to veľký kúzelník v omladenì pokožky a liftingu pleti.
📢 Máme pre vás novinku, milé dámy!
Revolučné ošetrenie pleti, ktoré rozžiari vašu pokožku a dodá jej mladistvý nádych.

Nová inovatìvna technika, ktorá valcuje všetko, čo bolo doteraz v úprave obočia možné 🙆🏻‍♀️

Opäť tu máme pre Vás novinku !
Hydracleansing prístroj ! Čistenie pleti novej generácie .Prístroj veľmi účinne a zároveň šetrne ošetruje pleť. Vďaka hydrafusion technológii dokáže odstrániť odumreté bunky,vysávať mazové zátky a dôkladne hydratovať pleť.

Nechirurgický plasma lifting ! Ako to funguje?
 
Galvanizované výboje sa spaľujú a odparujú z vrstvy kože s vysokým obsahom vody. Zredukuje spojivové tkanivo a stimuluje tvorbu fibroblastov v pokožke, čo vedie k tvorbe kolagénu a elastínu.

Vital Injector 2 ponúka najdokonalejší systém vpravovania účinných látok v súčasnosti.
 
Až 80% prejavov starnutia pokožky spôsobuje strata jej objemu. Vital Injector prináša dokonalú techniku omladenia pokožky – jej hydratáciu, zlepšenie elasticity pokožky a vyhladenie jemných vrások. Efekt je prirozený a dlhodobý.

Moderné technológie vytvorili Perleťový úsmev v cenovo dostupnom luxuse pre každého z nás!
Výsledok už po 21 minútach, 100% kozmetické procedúra, úplne bezbolestná, až o 9 odtieň svetlejšie zuby.

Peeling
Modulovaná elastická vlna rozprašuje nanesenú tekutinu (vodu alebo gél). Tým dochádza k vzniku mikroexplózií, ktoré uvoľňujú odumreté kožné bunky. Prístroj Hydroabrasion je teda možné použiť k povrchovému i hĺbkovému peelingu. Pri použití prístroja Hydroabrasion v dlhodobej liečebnej kúre sa tak vyhnete aplikácii kyselín i iných látok.

Nové revolučné ošetrenie!! Viscoderm vrásky sú preč!!VISCODERM® sa odporúča aplikovať mezoterapickým postupom. Je to postup, pri ktorom sa zavádza malé množstvo prípravku do kože pomocou veľkého množstva povrchových mikroinjekcií. Tým sa zlepšuje kvalita kože a je to výborná metóda, ako čeliť prvým príznakom starnutia. Po aplikácii sa odstránia nedostatky pokožky, koža sa osvieži, omladí a stane sa jemnejšou, elastickejšou a dlhodobo hydratovanou.

Kyslíková mezoterapia je neinvazívna bezbolestná metóda ošetrenia tváre a dekoltu, pri ktorej sa pomocou tlakovej pištole a prúdu kyslíka vpravujú do hlbokých vrstiev pokožky účinné látky. V pokožke tak dochádza k zrýchleniu obnovy buniek a pleť ostáva svieža, jasná a hydratovaná.